Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у західних областях України

315451479_6447745198575680_1954527978362062298_n

Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у західних областях України

Якими зараз є потреби внутрішньо переміщених жінок, а головне, як зробити ці проблеми більш видимими в суспільстві та сприяти їхньому вирішенню?

Активно працюємо над систематизацією відповідей на ці питання у межах проєкту «Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у західних областях України».

На Заході країни знайшли прихисток тисячі жінок. Вони намагаються інтегруватися у місцеві громади, їхні потреби змінюються і вимагають рішень. І дуже потребують включеності самих жінок. Хочемо підтримати їх у цій справі.

Проєкт реалізується у 16 громадах Тернопільської, Львівської, Рівненської та Хмельницької областей, а також у громадах Тернополя, Рівного та Хмельницького.

Уже проводимо там опитування серед внутрішньо переміщених жінок та місцевих мешканок, аби виокремити їхні актуальні потреби. Плануємо кампанію з адвокації, аби жінки активніше відстоювали свої інтереси перед головними особами, які приймають рішення з гуманітарних питань, постачальниками послуг та загалом впливали на рішення у громадах, які стали їхнім домом.

Ініціатива впроваджується Центром «Жіночі перспективи» за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) – це глобальне партнерство, яке активізує дії та прискорює підтримку участі, лідерства та розширення прав і можливостей жінок у сфері гуманітарної допомоги та миру та безпеки. Це гнучкий та оперативний інструмент фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні та Молдові. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

Написати нам
×