«Ґендерний портрет міста Львова»

Гендерний портрет м. Львова_обкладинка

«Ґендерний портрет міста Львова»

«Ґендерний портрет міста Львова»  – порівняльне дослідження, яке Центр “Жіночі перспективи” підготував спільно з Управлінням економіки Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради в рамках реалізації Центром проекту «Підвищення залученості жінок у місцевий економічний розвиток — запорука успішного розвитку міста!».

Ґендерний портрет міста Львова відображає соціально-демографічне становище та показує особливості таких соціальних груп, як жінки і чоловіки. Показники ґендерної статистики слугують інформаційним джерелом для аналізу та моніторингу стану жінок і чоловіків і допомагають забезпечити включеність принципів ґендерної рівності у подальші розробки місцевих стратегій розвитку та політик.

Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, що підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).

Завантажити PDF презентацію


Написати нам
×