На Львівщині презентували нову соціальну гру «Бути жінкою»

46978410_2115813605346603_251436589622755328_o

На Львівщині презентували нову соціальну гру «Бути жінкою»

На Львівщині презентували нову соціальну гру «Бути жінкою»
У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» сьогодні, 28 листопада, у Львівській Медіатеці презентували соціальну гру «Бути жінкою». Гра розповідає про наявні в Україні стереотипи щодо ролі жінки в суспільстві та пропонує гравцям моделі протидії дискримінації.
Привітала учасників заходу начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Уляна Дорош.
«Дякуємо за таку ініціативу, адже я сподіваюсь, що завдяки таким речам вдасться докричатись до тих жінок, які розуміють, що хочуть йти вперед, але десь бояться. Такі заходи є дуже важливі також для молодого покоління, яке формується і навчається позиціонувати себе у суспільстві, позиціонувати себе в майбутньому не лише як матір, берегиню, а як жінку, яка може йти на рівні з чоловіком», – зазначила Uliana Dorosh
Відтак в межах заходу через ігрову механіку учасники пропрацьовували стереотипи щодо ролі жінок в суспільстві та знаходили способи протидії дискримінації. Особистості героїнь у грі відповідають реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються, як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України.
Цільовою аудиторією гри є чоловіки і жінки, які не є експертами та експертками у правах жінок.
Зазначимо, що гра розроблялась упродовж трьох місяців командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.
Організатори заходу: радниця з питань внутрішньо переміщених осіб Oksana Yakovets у партнерстві з Центр “Жіночі перспективи” за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

Написати нам
×