👥Сьогодні, 26 листопада, в приміщенні Львівської облдержадміністрації обговорювали впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

46860515_267154710525598_4130986320812048384_n

👥Сьогодні, 26 листопада, в приміщенні Львівської облдержадміністрації обговорювали впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

👩‍💼 З проектом звіту про реалізацію плану дій із провадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2016 – 2018 роках ознайомлювала сьогодні громадськість Львівщини голова Центр “Жіночі перспективи” Любов Максимович.

✔️“У Львівській області ☝️найкращий в Україні портал з геопросторовими даними» – зазначив завідувач сектору містобудівного кадастру Юрій Сало. Геопортал розроблено задля забезпечення доступу громадян до містобудівної документації (генпланів, детальних планів), створено координатну прив’язку растрових електронних карт та завантажено на геопортал:giz.loda.gov.ua.

✔️«В області вже запустили ☝️45 центрів надання адміністративних послуг, ще 3 готуються до відкриття» – поділилася Галин Кос, провідний спеціаліст сектору координації роботи з питань надання адміністративних послуг Адміністративного управління ЛОДА.

В обговоренні впровадження Ініціатив взяли участь працівники/ці цільових департаментів ЛОДА та представники/ці громадських організацій Львівщини.

Дуже сподіваємося, що інструменти, розроблені в рамках Ініціативи ПВУ, будуть у повній мірі сприяти створенню позитивних змін у житті громадян.

Обговорення організовано Центр “Жіночі перспективи” спільно з Департаментом інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах реалізації проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці» в контексті Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», ПРООН.

Написати нам
×