У Моршинській громаді провели робочу зустріч щодо реалізації проєкту з адвокації потреб жінок ВПО

316811389_6474287062588160_5718236956701914283_n

У Моршинській громаді провели робочу зустріч щодо реалізації проєкту з адвокації потреб жінок ВПО

Моршинська територіальна громада Львівської області – одна з учасниць проєкту «Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у західних областях України», у межах якого вивчаємо потреби внутрішньо переміщених жінок та працюємо над посиленням видимості цих потреб, а також над залученням жінок до їх вирішення на всіх рівнях.

За даними місцевої влади тут перебуває 3000 внутрішньо переміщених жінок. Серед них проводимо опитування для вивчення реальних потреб. Щоб напрацювати спільний план дій щодо адвокації потреб жінок у громаді, провели робочу зустріч за участю голови Центру «Жіночі перспективи» Люби Максимович, а також представників Моршинської  територіальної громади: заступника голови, секретаря ради, керівника місцевого ЦНАПу.

Всього у Моршинській ТГ в межах проєкту опитали 300 осіб, їхні відповіді будуть враховані при формування подальших рішень для усіх громад-учасниць проєкту. Загалом їх є 19 у Львівській, Тернопільській, Рівненській та Хмельницькій областях.

Ініціатива впроваджується Центром «Жіночі перспективи» за технічної підтримки ООН Жінки та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) – це глобальне партнерство, яке активізує дії та прискорює підтримку участі, лідерства та розширення прав і можливостей жінок у сфері гуманітарної допомоги та миру та безпеки. Це гнучкий та оперативний інструмент фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні та Молдові. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерно зумовленого насильства.

Написати нам
×