Відеоролик “Реагуй! Зупини насильство!”

Відеоролик

Відеоролик “Реагуй! Зупини насильство!”

Якщо ви стали свідками насильства – не будьте байдужими!

Часто вважають, що зупинити насильство можна лише фізичним втручанням, але насправді це не так. Зважте свої сили та ресурси і подумайте, на що з нижчепереліченого ви можете зважитися:

– Зупиніться та спостерігайте. Часто нам складно зрозуміти, що відбувається: насильство чи конфлікт. Зупиніться, оцініть ситуацію та поспостерігайте. Часто кривдник, побачивши, що люди звернули увагу на його дії припиняє їх.

– Зверніться голосно до інших перехожих з закликом до небайдужості та спільних дій.

– Викличте поліцію. Викликавши поліцію ви не наразите себе на небезпеку та допоможете зупинити насильство.

– Запропонуйте допомогу постраждалій особі. Коли кривдник покинув місце події, запитайте в постраждалих, чим ви можете їм допомогти, чи є хтось, хто може їм допомогти. Порадьте звернутися до правоохоронних органів, зателефонувати на гарячу лінію з попередження домашнього насильства: 0-800-500-335 або 116-123 (з мобільного) та до інших організацій, які надають юридичну та психологічну допомогу постраждалим від насильствам.

– При потребі викличте швидку. Якщо є небезпека для життя і здоров’я постраждалих, викличте бригаду швидкої допомоги. За необхідності надайте першу домедичну допомогу.

Не думайте, що постраждалій особі допоможе хтось інший — інші можуть вважати так само.


Центр “Жіночі перспективи” створив відеоролик, який закликає не бути байдужими та реагувати, якщо ви стали свідком насильства.

 

Написати нам
×