Проект звіту ПВУ 2016-2018

26 листопада Центр “Жіночі перспективи” у співпраці з Департаментом інформаційної політики Львівської облдержадміністрації проведе обговорення ☝️виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках, проект якого підготував Секретаріат Кабінету Міністрів.
В обговореннні звіту про виконання ПВУ за попередній період (2016-2018) візьмуть участь працівники цільових департаментів ОДА та представники громадських організацій.
☝️👉Ознайомитись з проектом звіту можна за посиланням (див. нижче)

☑️Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.
☑️Захід проводиться в межах реалізації проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці» в контексті Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору».

Отже,
⁉️Коли? 26 листопада 2018 року
⁉️О котрій годині? о 12.00 год.
⁉️Де? у приміщенні Львівської облдержадміністрації (257кабінет), вул. Винниченка, 18

Додатково

У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов’язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.
Україна є членом Ініціативи з 2011 року.
За цей час Урядом спільно з громадянським суспільством реалізовано вже 3 дворічні плани дій.

Завантажити PDF презентацію


Написати нам
×