Проект звіту ПВУ 2016-2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

26 листопада Центр “Жіночі перспективи” у співпраці з Департаментом інформаційної політики Львівської облдержадміністрації проведе обговорення ☝️виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках, проект якого підготував Секретаріат Кабінету Міністрів.
В обговореннні звіту про виконання ПВУ за попередній період (2016-2018) візьмуть участь працівники цільових департаментів ОДА та представники громадських організацій.
☝️👉Ознайомитись з проектом звіту можна за посиланням (див. нижче)

☑️Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.
☑️Захід проводиться в межах реалізації проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці» в контексті Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору».

Отже,
⁉️Коли? 26 листопада 2018 року
⁉️О котрій годині? о 12.00 год.
⁉️Де? у приміщенні Львівської облдержадміністрації (257кабінет), вул. Винниченка, 18

Додатково

У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов’язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.
Україна є членом Ініціативи з 2011 року.
За цей час Урядом спільно з громадянським суспільством реалізовано вже 3 дворічні плани дій.

Написати нам
×