8 березня у Львові пройде феміністичний марш на підтримку прав жінок

8 березня 2020 року

8 березня у Львові пройде феміністичний марш на підтримку прав жінок

У понеділок, 8 березня, у Львові пройде феміністичний марш на підтримку гендерної рівності. В рамках акції організаторки та учасниці закликатимуть державу відповідально ставилася до належного забезпечення прав жінок. 

Марш розпочнеться о 13:00 біля міської Ратуші (пл. Ринок, 1) і пройде за маршрутом: площа Ринок  – площа Катедральна – вул. Беринди – проспект Свободи – Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької – проспект Свободи – вул. Беринди – пл. Катедральна – пл. Ринок. Наприкінці маршу відбудеться мітинг, під час якого виступити зможуть усі бажаючі. 

До участі у ході запрошують усіх охочих. Організаторки забезпечують учасників та учасниць захисними масками. Марш відбудеться у супроводі правоохоронних органів. 

«Досить не помічати жінок, права яких нехтуються особливо цинічно: самотні матері та жінки пенсійного віку, жінки з інвалідністю, безхатьки, внутрішньо переміщені, безробітні, жінки з сільських місцевостей, мігрантки, в тому числі трудові мігрантки, ромки, жінки з різними розладами здоров’я, багатодітні жінки та інші жінки з вразливих груп! Ми вимагаємо, щоб держава відповідально ставилася до належного забезпечення прав жінок!», говорять організаторки акції, активістки ГО Центр «Жіночі перспективи».

У Львові феміністичні марші, з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру 8 березня проводяться з 2009 року.

Нагадаємо, що з 1977 року за рішенням ООН 8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся за телефонами 295-50-60, 067 674 07 70 

Написати нам
×