8 березня у Львові пройде феміністичний марш на підтримку прав жінок

8 березня 2020 року

8 березня у Львові пройде феміністичний марш на підтримку прав жінок

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У понеділок, 8 березня, у Львові пройде феміністичний марш на підтримку гендерної рівності. В рамках акції організаторки та учасниці закликатимуть державу відповідально ставилася до належного забезпечення прав жінок. 

Марш розпочнеться о 13:00 біля міської Ратуші (пл. Ринок, 1) і пройде за маршрутом: площа Ринок  – площа Катедральна – вул. Беринди – проспект Свободи – Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької – проспект Свободи – вул. Беринди – пл. Катедральна – пл. Ринок. Наприкінці маршу відбудеться мітинг, під час якого виступити зможуть усі бажаючі. 

До участі у ході запрошують усіх охочих. Організаторки забезпечують учасників та учасниць захисними масками. Марш відбудеться у супроводі правоохоронних органів. 

«Досить не помічати жінок, права яких нехтуються особливо цинічно: самотні матері та жінки пенсійного віку, жінки з інвалідністю, безхатьки, внутрішньо переміщені, безробітні, жінки з сільських місцевостей, мігрантки, в тому числі трудові мігрантки, ромки, жінки з різними розладами здоров’я, багатодітні жінки та інші жінки з вразливих груп! Ми вимагаємо, щоб держава відповідально ставилася до належного забезпечення прав жінок!», говорять організаторки акції, активістки ГО Центр «Жіночі перспективи».

У Львові феміністичні марші, з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру 8 березня проводяться з 2009 року.

Нагадаємо, що з 1977 року за рішенням ООН 8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся за телефонами 295-50-60, 067 674 07 70 

Написати нам
×