Запрошуємо взяти участь у другій хвилі конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» для отримання підтримки у розвитку потенціалу!

Конкупс Суперсила

Запрошуємо взяти участь у другій хвилі конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» для отримання підтримки у розвитку потенціалу!

Якщо ваша організація:

 є зареєстрованою жіночою організацією, яка сповідує феміністичні принципи та цінності*;
 створена для просування ідеї гендерної рівності, захисту прав та розширення можливостей жінок, а також надання послуг уразливим групам жінок і дівчат;
 працює на місцевому рівні;
 готова навчатися, розвиватися та мережуватися протягом наступних чотирьох років,
запрошуємо взяти участь у конкурсі жіночих правозахисних організацій для отримання підтримки у розвитку потенціалу.

Ми віримо в те, що потужні жіночі організації, об’єднуючи зусилля, краще сприяють зміцненню прав та розширенню можливостей жінок та дівчат.
Розбудова потенціалу місцевих жіночих правозахисних організацій, є основним завданням хабів – міжрегіональних ресурсних центрів (МРЦ) з розвитку потенціалу жіночих організацій, створених в рамках проекту «Жінки України: залучені спроможні, незламні», за підтримки міністерства закордонних справ Канади, @Embassy of Canada.
Західний МРЦ розпочав роботу на початку 2020 року на базі ГО «Центр «Жіночі перспективи» (Львів) та впроваджує діяльність на території західного кластеру: Львівська, Волинська, Рівненська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька,
Хмельницька, Тернопільська області.

Протягом жовтня-листопада 2020 Західний МРЦ проводить конкурсний відбір жіночих правозахисних організацій для надання підтримки у розвитку їхнього потенціалу у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.
Жіночі організації, які пройдуть конкурсний відбір, впродовж наступних трьох років, отримуватимуть підтримку від Західного МРЦ, який:
 Проведе оцінку рівня потенціалу та розробить план інституційного розвитку
 Запропонує меню тренінгів з організаційних та програмних питань
 Надасть менторську підтримку
 Створить можливості для мережування та обміну досвідом

Для участі у конкурсі необхідно:
 заповнити онлайн анкету, яка знаходиться за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1EX6lta8wtd5uTdMeHM-36x8WGaT2uMvWRYqdwGbvPiU/edit
а також надіслати за адресою women_hub@women.lviv.ua наступні документи:

 свідоцтво про реєстрацію організації
 статут організації та довідку про неприбутковість
 мотиваційний лист з темою «конкурс жіночих організацій»

У мотиваційному листі просимо зазначити наступне:

 Чому ви вважаєте, що ваша організація відповідає зазначеним критеріям?
 Що для вас означає слідувати феміністичним принципам та цінностям?
 Чому ви хочете перемогти у цьому конкурсі та увійти до західного кластеру жіночих правозахисних організацій?
 Що вам дасть участь у цьому проекті, та як ви зможете використати це у вашій практиці?
 Які ініціативи впроваджувала Ваша організація у 2018-2020 рр., що стосуються захисту прав жінок.

Анкету та зазначені документи просимо надсилати до 18:00, 10 листопада 2020 р.
Результати конкурсу будуть повідомлені письмово організаціям-переможцям не пізніше 30 листопада 2020 року.
Протягом дії конкурсу Західний МРЦ представлятиме проект та заплановану діяльність з розвитку спроможності жіночих організацій на своїх сторінках у соціальних мережах. Щодо дат презентацій, слідкуйте за оголошеннями на нашій сторінці.
Звертаємо вашу увагу на те, що організаціям-переможцям, з якими Західний МРЦ підпише меморандум про співпрацю, буде надано лише технічну допомогу у розбудові спроможності. Діяльність не передбачає надання ресурсними центрами фінансування на підтримку проектів, що впроваджуються жіночими правозахисними організаціями. Однак, організації-переможниці конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» матимуть переваги в отриманні фінансування в рамках інших конкурсів проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні».
Також інформація на сайті: www.women.lviv.ua
Інформація за тел.: 067 674 07 70.
_________________________
*В рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» під місцевою жіночою правозахисною організацією мається на увазі: неполітична некомерційна організація, очолювана жінкою, офіційно зареєстрована в Україні, місією якої є боротьба з усіма формами дискримінації жінок та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків у всіх сферах суспільства шляхом просування прав жінок як прав людини; адвокації (на різних рівнях від місцевої політики до міжнародної), освіти та підвищення обізнаності, моніторингу дотримання прав жінок на основі міжнародних документів та національного законодавства і політик на його виконання, надання послуг жінкам та дівчатам.

Написати нам
×