Запрошуємо взяти участь у другій хвилі конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» для отримання підтримки у розвитку потенціалу!

Конкупс Суперсила

Запрошуємо взяти участь у другій хвилі конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» для отримання підтримки у розвитку потенціалу!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Якщо ваша організація:

 є зареєстрованою жіночою організацією, яка сповідує феміністичні принципи та цінності*;
 створена для просування ідеї гендерної рівності, захисту прав та розширення можливостей жінок, а також надання послуг уразливим групам жінок і дівчат;
 працює на місцевому рівні;
 готова навчатися, розвиватися та мережуватися протягом наступних чотирьох років,
запрошуємо взяти участь у конкурсі жіночих правозахисних організацій для отримання підтримки у розвитку потенціалу.

Ми віримо в те, що потужні жіночі організації, об’єднуючи зусилля, краще сприяють зміцненню прав та розширенню можливостей жінок та дівчат.
Розбудова потенціалу місцевих жіночих правозахисних організацій, є основним завданням хабів – міжрегіональних ресурсних центрів (МРЦ) з розвитку потенціалу жіночих організацій, створених в рамках проекту «Жінки України: залучені спроможні, незламні», за підтримки міністерства закордонних справ Канади, @Embassy of Canada.
Західний МРЦ розпочав роботу на початку 2020 року на базі ГО «Центр «Жіночі перспективи» (Львів) та впроваджує діяльність на території західного кластеру: Львівська, Волинська, Рівненська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька,
Хмельницька, Тернопільська області.

Протягом жовтня-листопада 2020 Західний МРЦ проводить конкурсний відбір жіночих правозахисних організацій для надання підтримки у розвитку їхнього потенціалу у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.
Жіночі організації, які пройдуть конкурсний відбір, впродовж наступних трьох років, отримуватимуть підтримку від Західного МРЦ, який:
 Проведе оцінку рівня потенціалу та розробить план інституційного розвитку
 Запропонує меню тренінгів з організаційних та програмних питань
 Надасть менторську підтримку
 Створить можливості для мережування та обміну досвідом

Для участі у конкурсі необхідно:
 заповнити онлайн анкету, яка знаходиться за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1EX6lta8wtd5uTdMeHM-36x8WGaT2uMvWRYqdwGbvPiU/edit
а також надіслати за адресою women_hub@women.lviv.ua наступні документи:

 свідоцтво про реєстрацію організації
 статут організації та довідку про неприбутковість
 мотиваційний лист з темою «конкурс жіночих організацій»

У мотиваційному листі просимо зазначити наступне:

 Чому ви вважаєте, що ваша організація відповідає зазначеним критеріям?
 Що для вас означає слідувати феміністичним принципам та цінностям?
 Чому ви хочете перемогти у цьому конкурсі та увійти до західного кластеру жіночих правозахисних організацій?
 Що вам дасть участь у цьому проекті, та як ви зможете використати це у вашій практиці?
 Які ініціативи впроваджувала Ваша організація у 2018-2020 рр., що стосуються захисту прав жінок.

Анкету та зазначені документи просимо надсилати до 18:00, 10 листопада 2020 р.
Результати конкурсу будуть повідомлені письмово організаціям-переможцям не пізніше 30 листопада 2020 року.
Протягом дії конкурсу Західний МРЦ представлятиме проект та заплановану діяльність з розвитку спроможності жіночих організацій на своїх сторінках у соціальних мережах. Щодо дат презентацій, слідкуйте за оголошеннями на нашій сторінці.
Звертаємо вашу увагу на те, що організаціям-переможцям, з якими Західний МРЦ підпише меморандум про співпрацю, буде надано лише технічну допомогу у розбудові спроможності. Діяльність не передбачає надання ресурсними центрами фінансування на підтримку проектів, що впроваджуються жіночими правозахисними організаціями. Однак, організації-переможниці конкурсу «Суперсила для жіночих організацій» матимуть переваги в отриманні фінансування в рамках інших конкурсів проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні».
Також інформація на сайті: www.women.lviv.ua
Інформація за тел.: 067 674 07 70.
_________________________
*В рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» під місцевою жіночою правозахисною організацією мається на увазі: неполітична некомерційна організація, очолювана жінкою, офіційно зареєстрована в Україні, місією якої є боротьба з усіма формами дискримінації жінок та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків у всіх сферах суспільства шляхом просування прав жінок як прав людини; адвокації (на різних рівнях від місцевої політики до міжнародної), освіти та підвищення обізнаності, моніторингу дотримання прав жінок на основі міжнародних документів та національного законодавства і політик на його виконання, надання послуг жінкам та дівчатам.

Написати нам
×