11 квітня в офісі Центру «Жіночі перспективи» відбулась робоча зустріч, ініційована ООН Жінки в Україні

20180411_124511

11 квітня в офісі Центру «Жіночі перспективи» відбулась робоча зустріч, ініційована ООН Жінки в Україні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

11 квітня в офісі Центру «Жіночі перспективи» відбулась робоча зустріч, ініційована ООН Жінки в Україні з нагоди візиту до Львова міжнародної консультантки – пані Ейлін Скіннідер та національного консультанта – пана Андрія Вишневського. Працівниці Центру ділились багаторічним досвідом та практикою захисту прав жінок, говорили про стан виконання міжнародних договорів з прав людини ключовими державними органами системи правосуддя на місцевому рівні. Окрім детального аналізу можливостей та потенціалу системи правосуддя просувати та захищати права жінок в Україні метою зустрічей у Львові для ООН Жінки в Україні було також визначення можливих сфер для співпраці.

P.S. ООН Жінки працює в Україні для підтримки уряду та громадянського суспільства в напрямку розвитку ґендерної рівності та реалізації національних та міжнародних зобов’язань щодо прав жінок, таких як Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, Пекінська Декларація та платформа дій, Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 та інші. Основними напрямами діяльності структури ООН Жінки в Україні є 1) пріоритизація ґендерної рівності в національних реформах, державному управління, плануванні та бюджетуванні; 2) запобігання насильству щодо жінок, та 3) підтримка реалізації повістки «Жінки, мир, безпека».

Написати нам
×