23 березня у Львові розпочав роботу ІІ-ий Всеукраїнський Форум громадських організацій в межах Проекту Європейського Союзу «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив». 

Загальне фото

23 березня у Львові розпочав роботу ІІ-ий Всеукраїнський Форум громадських організацій в межах Проекту Європейського Союзу «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив». 

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Партнерство і порозуміння задля активного та відповідального громадянського суспільства

Сьогодні, 23 березня у Львові розпочав роботу ІІ-ий Всеукраїнський Форум громадських організацій в межах Проекту Європейського Союзу «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив».
Форум, під назвою «Партнерство і порозуміння задля активного та відповідального громадянського суспільства», організовано громадською організацією (ГО) Центр «Жіночі перспективи», яка адмініструє Проект. Партнерами Проекту є провідні громадські організації Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Херсонської, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської та Львівської областей, одним із напрямків діяльності яких є сприяння розвитку громадянського суспільства.
Понад 100 осіб – експертів та експерток, громадських активістів/ок із 15 областей України упродовж двох днів будуть навчатись, обмінюватись досвідом та обговорювати нові завдання і нові виклики для громадянського суспільства в Україні.
У вітальному слові плідної праці та напрацювання творчих ідей побажала учасникам/цям Форуму керівниця апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. Від Мера міста усіх привітала радниця міського Голови, депутатка міської ради Вікторія Довжик.
Експертним баченням розвитку громадянського суспільства в Україні із досягненням кінцевої мети – Впливу поділився Станіслав Топольницький, який координує напрямки підтримки громадянського суспільства та захисту прав людини у Представництві Європейського Союзу в Україні. А Маркус Бранд (Австрія), радник та керівник проектів Програми розвитку ООН у сфері демократичного врядування, закликав громадських активістів й активісток “не втрачати зв’язок з усіма, хто формує громадянське суспільство, щоб нікого не залишати осторонь процесу демократичних змін”.
Участь у ІІ-ому Форумі також взяли координаторка проекту Програми розвитку ООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» Олена Урсу, депутатка Львівської обласної ради Галина Бордун, керівниця відділу роботи з донорами департаменту Міжнародної технічної допомоги Львівської ОДА Валентина Когут, голова Західного відділення МФ «Відродження» Оксана Дащаківська.
Директорка Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна представила результати дослідження “Громадянське суспільство в Україні: рівень розвитку, активності, благодійності”, що викликало жвавий інтерес у присутніх.
Проект, який має на меті залучити представників громадянського суспільства (особливо із сільських та віддалених районів) до здійснення демократичних процесів в Україні, ставив конкретні цілі. Власне, результати їх досягнення, як підсумок впровадження усього проекту, презентувала голова ГО Центр «Жіночі перспективи» Любов Максимович, яка зазначила:
«На сьогодні ми констатуємо значну активність партнерів та підтриманих організацій. Організації активно проводять адвокасі-кампанії, шукають та успішно знаходять фінансування з інших джерел, беруть учать у консультативних дорадчих органах та місцевих і національних форумах, конференціях. Це свідчить про реальне покращення спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) краще представляти цільові групи, впливати на політичні процеси та забезпечувати здійснення демократичних змін на місцевому рівні».
Кращими практиками обмінялися лідери громадських організацій Рівненщини, Кривого Рогу, Яворівщини (Львівська область), Закарпатської області, Донеччини та інших регіонів.
Також під час Форуму відбулися майстер-класи з питань успішної адвокації, фінансової сталості, вирішення та трансформації конфліктів, комунікативної стратегії, побудови регіональних мереж тощо.

ІІ-ий Всеукраїнський Форум громадських організацій продовжує свою роботу, про що будемо інформувати

Написати нам
×