8 березня у Львові феміністки даруватимуть квіти чоловікам!

DSC_9545web

8 березня у Львові феміністки даруватимуть квіти чоловікам!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

8 березня 2018 року о 12:00 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької Центр «Жіночі перспективи» проведе Акцію «8 березня подаруй квіти чоловікові!» .
День «8 березня» втратив свій початковий зміст «Дня солідарності жінок у боротьбі за свої права та мир» та перетворився на гламурне свято, яке підтримує та підсилює гендерні стереотипні ролі жінок «домогосподарки», «прикраси життя», «берегині домашнього вогнища», «емоційного громовідводу» тощо..
День прав жінок перетворився на комерційний привід значно збільшити продажі побутової техніки, косметики, засобів гігієни, білизна та парфумів.
Ми хочемо привернути увагу до абсурдності сучасного трактування дня 8 березня, та обговорити реальні проблеми порушення прав жінок в Україні!
Ми даруватимемо квіти чоловікам з наступними повідомленнями:
– «Подаруй мені повагу замість квітів!»
– «Став свідком насильства щодо жінки – дзвони 102»
– «Ця квітка не забезпечує поваги до мене!»
– «Найкращий комплімент – це твоя повага!»
– «Жінка – не прикраса твого життя! Жінка – людина, яка має права!»
– «8 березня – свято прав жінок та миру!»
Під час Акції будуть поширюватися інформаційні матеріали Центру «Жіночі перспективи» щодо захисту прав жінок.
Центр «Жіночі перспективи» – організація, яка вже 20 років працює у напрямку захисту прав жінок та гендерної рівності. Центр надає безоплатні послуги потерпілим від насильства, торгівлі людьми та дискримінації та тим, хто опинилися в кризових життєвих ситуаціях.
Запрошуємо представників ЗМІ поширити інформацію та взяти участь у Акції «8 березня подаруй квіти чоловікові».

Контактна особа Марта Чумало, моб.050-371-40-55

Написати нам
×