Феміністичний Марш у Львові – 8 березня, площа Ринок

Картинка – 8 березня

Феміністичний Марш у Львові – 8 березня, площа Ринок

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Досить! – це те, про що ми разом заявимо під час Феміністичного Маршу 8 березня на площі Ринок о 13:00 у Львові.

Досить розповідати нам про те, що держава має національні механізми захисту від гендернозумовленого насильства і тому ратифікація Стамбульської конвенції не така вже й необхідна, тоді, коли доступ до притулків дуже ускладнений, вжиті державою заходи у більшості випадків не попереджують повторне насильство, і дім часто залишається небезпечним місцем для жінок!

Досить говорити про безпеку та збільшувати кількість силовиків, тоді коли жінок ґвалтують вдома і на вулицях, а кількість закритих поліцією справ перевищує кількість справ, переданих до суду.

Досить робити спроби збільшити контроль за тим коли, скільки і від кого жінкам народжувати чи ні у той час, коли виплати самотнім матерям, які не працюють, зараз недоступні, а місць у дитячих садочках критично бракує!

Досить не помічати жінок, права яких нехтуються особливо цинічно: самотні матері та жінки пенсійного віку, жінки з інвалідністю, безхатьки, внутрішньо переміщені, безробітні, жінки з сільських місцевостей, мігрантки, в тому числі трудові мігрантки, ромки, жінки з різними розладами здоров’я, багатодітні жінки та інші жінки з вразливих груп!

Досить вирішувати проблеми адекватного соціального забезпечення, догляду за хворими та дітьми, за рахунок безоплатної доглядової та репродуктивної праці жінок!

Досить не помічати напади зі сторони антигендерних та праворадикальних груп на правозахисниць та фемактивісток!

Ми вимагаємо, щоб держава відповідально ставилася до належного забезпечення прав жінок!

Ми вимагаємо свободи та безпеки!

Приходь 8 березня на площу Ринок до міської Ратуші і давай разом покажемо, що жінки – це сила, і що жіноча солідарність – це потужно і прекрасно!

Написати нам
×