Фемінтенсив, 24-26 жовтня 2018року

41889676_2352760998074141_6521554522081329152_n

Фемінтенсив, 24-26 жовтня 2018року

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

24-26 жовтня 2018 року в мальовничому куточку Карпат при підтримці Heinrich-Böll-Stiftung , Фонду Відкритого Суспільства та Сігрід Райзінг Траст Фонду Центр “Жіночі перспективи” проводить «Феміністичний інтенсив»
Якщо ви – феміністка, хочете у безпечному просторі поспілкуватися з колегами та поділитися своїми знаннями та навичками, розвіртуалитися з багатьма зі своїх подруг з фейсбуку – запрошуємо зголоситися до нас, заповнивши анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfitdKbb0H9ROMDf-yXocC9rK9YuPKYM_Nx5u2Qfs6rgftYGA/viewform?c=0&w=1

Ми все ще рефлектуватимемо про те:
– Чи можлива солідарність і діалог між різними фемінізмами в Україні?
– Що таке «феміністичний» та «жіночий» рухи в Україні?
– Які теми нас об’єднують, а що треба залишити для особистого вибору кожної?
– Чи можливі етичні домовленості у наших взаємодіях?
– Яким чином вирішувати (і чи вирішувати?) конфлікти, котрі виникають?
– Як протидіяти новим викликам?

Ми спільно з вами спробуємо створити безпечний майданчик для обговорень наших досвідів та перспектив.

Спробуємо відрефлексовувати свій досвід, обговорювати можливі особисті, групові та суспільні феміністичні стратегії, спробуємо вчитися одна в одної, чути одна одну та бути почутою.

Згадаємо наші досягнення та нові виклики перед феміністичним рухом в Україні та світі та стратегії протидії їм.

Враховуючи досвід першого Фемінтенсиву, ми трохи стишимось і тому передбачаємо щодня одну трохи тривалішу лінійку майстер-класів та значно триваліше пленарне обговорення загальної теми з панельними дискусіями.
Ми збільшимо час для особистих взаємодій та вільно-просторових комунікацій за інтересами. І ми сприятимемо тому, щоб кожній з нас було комфортніше, та кожна з нас мала можливість трохи більше подбати про себе.

До зустрічі!

За додатковою інформацією при потребі просимо звертатися до Марта Чумало

Написати нам
×