Форум “Ініціатива «Партнерство “Відкритий Уряд” – план дій на 2018-2020 рр.”

unnamed

Форум “Ініціатива «Партнерство “Відкритий Уряд” – план дій на 2018-2020 рр.”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Форум “Ініціатива «Партнерство “Відкритий Уряд” – план дій на 2018-2020 рр.”

? Коли – 06 вересня 2018 року

? Де – у Львові

До участі у Форумі запрошуємо зацікавлених представників ОГС, державних органів влади, профільних експертів та представників ЗМІ з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням: https://goo.gl/forms/8ykLW7xGeKxXDXXE3

Під час роботи Форуму Ви зможете:

⚐ дізнатися про пріоритетні напрямки реалізації ініціативи «Партнерства «Відкритий Уряд» (ПВУ), що вже впроваджені в Україні;

⚐ ознайомитися із заходами, що планується реалізовувати у 2018 -2020 рр.;

⚐ напрацювати рекомендації щодо поліпшення користування інструментами Відкритого Уряду на місцях.

Довідково:

Що таке «Партнерство «Відкритий Уряд»

Це багатостороння міжнародна ініціатива, покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

Які вже впроваджені ініціативи

В рамках реалізації попередніх планів дій ПВУ запроваджено державне фінансування політичних партій, доступ до відкритих даних та архівів комуністичного режиму, Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів, система електронних публічних закупівель “ProZorro”, електронні петиції, ЕІТІ стандарти, електронні декларації, тощо.

Організаційні моменти

⚐ через обмежену к-сть місць організатори залишають за собою право відбору учасників;

⚐ відібраним учасникам буде надіслано запрошення на участь у Форумі до 03 вересня 2018р.;

⚐ організатори забезпечують покриття витрат на дорогу до/зі Львова тільки за наявності квитків в обидві сторони (не вище економ або ІІ класу) та харчування учасників.

Форум проводить ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці», який реалізується у партнерстві з іншими організаціями громадянського суспільства: ОМГО «Волинський Інститут Права» (м.Луцьк), Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) та ГО «Подільська правова ліга» (м.Хмельницький).

Написати нам
×