Галина Федькович представляє Україну на міжнародній зустрічі

46510478_2452894828060757_1127216417398063104_o

Галина Федькович представляє Україну на міжнародній зустрічі

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

19-21 листопада Галина Федькович представляє Україну на міжнародній зустрічі з питань законодавства щодо сексуального насильства та практики його застосування в Європі та пост-радянських країнах.

Вчора, 19 листопада, обговорювали ситуації з захистом прав жінок – потерпілих від сексуального насильства в різних країнах. В шоці від історій про масові примусові дитячі шлюби, викрадення та згвалтування неповнолітніх “наречених” в Киргизстані та інших країнах, домашнього насильства щодо жінок та доведення жінок до самогубства в Таджикістані в умовах практики багатоженства. Стереотипи щодо потерпілих від сексуального насильства і “традиційні цінності і практики” спільна проблема для всіх країн. Показова історія від однієї з учасниць про лекцію професора юридичного факультету, де був наведений приклад судової практики: “Суддя взяв голку і попросив потерпілу заселити нитку, при цьому махаючи рукою з голкою. Зрозуміло потерпіла не змогла заселити ту нитку в голку, висновок суду – от бачите, якщо голка не хоче то заселити її неможливо.”
Дуже хочеться сподіватися, що ці всі дикості нас ніколи стосуватися не будуть…

Написати нам
×