Гендерне програмування як інструмент забезпечення рівності та захисту прав жінок в Україні

30726366_2122318931118350_6444318030708080640_o

Гендерне програмування як інструмент забезпечення рівності та захисту прав жінок в Україні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

«Центр «Жіночі перспективи» продовжує працювати над проектом «Гендерне програмування як інструмент забезпечення рівності та захисту прав жінок в Україні», робота за яким розпочалася ще у минулому році.
У семи цільових областях України ми представляємо та обговорюємо із владою та громадськістю міжнародний досвід впровадження національних планів дій з виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», виконання Україною Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та відповідних рекомендацій Комітету CEDAW, а також Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
На круглому столі 16 квітня 2018 року в м. Вінниці з нами участь в обговоренні взяли Галина Якубович, заступниця міського голови м. Вінниці, представники/ці Вінницької ОДА, (департаментів соціальної та молодіжної політики, освіти та науки, обласного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей), Національної поліції (відділу ювенальної превенції, дільничних інспекторів та патрульної поліції), заступник обласного військового комісара Вінницького ОВК, громадські організації, БПД, Вінницький ОЦЗ.
Проект реалізується за підтримки міністерства закордонних справ Норвегії.

Написати нам
×