Громади різні, кожна – ☝️особлива!

46150215_262955670945502_1949982119514079232_n

Громади різні, кожна – ☝️особлива!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В межах проектної діяльності працівниці Центр “Жіночі перспективи” мають можливість відчути, «чим живуть» сьогодні об’єднані територіальні громади Львівщини.
Звичайно, громади всі різні, і кожна має свої особливості!
Так, в межах проекту з посилення взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми Елена Кальбус та Надія Костіна проводять робочі зустрічі із керівниками та дотичними до даного напрямку роботи фахівцями. І, окрім роз’яснення та обговорення самої проблеми, та пов’язаних із децентралізацією нових повноважень і відповідальності ОТГ з попередження, виявлення та забезпечення підтримки і допомоги потерпілим, приємно спостерігати та констатувати РОЗВИТОК ГРОМАД.
☑️👉Це поступ у забезпеченні відкритості, доступу до інформації та залученості кожного до життя громади. Від Інформаційних карт до Стратегій розвитку, від документації впроваджених проектів та тих, що плануються – все це можна побачити у найбільш відвідуваних мешканцями місцях.
☑️👉Це і відкриття центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів), оновлення будівель соціально-культурного призначення, бібліотек тощо, організація впорядкування територій, облаштування зон відпочинку і ще багато цікавих справ та отриманих результатів.
☝️А ще, це підкріплення Віри в успіх та розуміння Ваги кожним членом в добробуті своєї ГРОМАДИ!

Проект впроваджується спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії.

Написати нам
×