ІІ-гий день стажування “Надання громадськими організаціями соціальних послуг для громади за рахунок місцевих бюджетів»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ІІ-гий день стажування “Надання громадськими організаціями соціальних послуг для громади за рахунок місцевих бюджетів»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

28 лютого, партнери та субгрантери ГО «Центру «Жіночі перспективи» знайомляться з новим законодавством про публічні закупівлі та із системою електронних державних закупівель Prozorro на тренінгу «Система публічних закупівель Prozorro».

Тренери з «Центру громадського моніторингу та досліджень», які є експертами з публічних закупівель, доступно та наглядно діляться з громадськими активістками інформацією про процедури закупівель та моніторинг закупівельного процесу. Розповіли про вимоги до базового документу проведення закупівель – Тендерної документації. Сподіваємось, що отримані на тренінгу знання й практичні навички є корисними (про що свідчить зворотній зв’язок учасників) та будуть поширені в громадах, серед яких є й ОТГ, Львівщини та інших регіонів України.

Нагадаємо, що всі ці заходи відбуваються в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр “Жіночі перспективи”.

Написати нам
×