Конкурс малих грантів у Червонограді та Житомирі – запитання та відповіді

запитання та відповіді

Конкурс малих грантів у Червонограді та Житомирі – запитання та відповіді

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

      • Підкажіть будь ласка, даний Конкурс включає в себе лише проведення тренінгів та прес-конференцій чи не обов’язково? Чи, напр., можна або треба поєднувати?

У Положенні про Конкурс малих грантів зазначений перелік можливих діяльностей, що можуть бути підтримані в рамках конкурсу, але він не є вичерпним. У проект може бути включена інша діяльність, що буде відповідати меті конкурсу і логіці проекту.

 

    • В кошторис можна закласти вартість фотоапарату, проектора, ноутбука, виготовлення банера, буклетів, інформаційніх листів?

У п. 7 Положення про конкурс вказано:
«Кошти, надані в межах Конкурсу передаються в порядку цільового використання та не можуть бути використані:
….
На придбання будь-якого обладнання …..»
Це означає, що зазначене обладнання не може бути закладене у бюджет проекту, а от виготовлення інформаційних матеріалів, потреба яких обгрунтована у проекті, може фінансуватися з коштів проекту.

 

    • Чи можемо у рамках проекту знімати взагалі відео і як прописати витрати на нього?

Можете, якщо така діяльність забезпечить виконання мети та сприятиме досягненню результатів проекту. У бюджеті зазначається вид діяльності, який буде здійснюватися за кошти проекту. Наприклад: виготовлення відеоролику, відеозйомка, розробка сценарію, тощо. Важливо щоб виконавець (юридична чи фізична особа) мали відповідний вид діяльності зазначений у Витягу згідно КВЕД.

Написати нам
×