Конкурс малих грантів у Житомирі

41063125_2337645332919041_1187711542863331328_n

Конкурс малих грантів у Житомирі

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Конкурс малих грантів у Житомирі

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) https://euaci.eu/ у співпраці з Центром «Жіночі перспективи» оголошує Конкурс малих грантів, який має на меті підтримати у Житомирі проекти, спрямовані на моніторинг діяльності місцевого самоврядування, реалізацію принципів прозорості і підзвітності у місцевому самоврядуванні, залучення молоді до пошуку інноваційних методів боротьби і запобігання корупції, тощо (третій компонент програми, втілення концепції «Міст Доброчесності»).

За підсумками конкурсу передбачається підтримати до 4 проектних пропозицій.

Тематика проектів

 • Застосування і промоція механізмів підзвітності і прозорості на місцевому рівні, нагляд і моніторинг виконання реформ на місцевому рівні;
 • Підтримка діалогу між місцевим громадянським суспільством, владою, бізнесом та іншими сторонами для реалізації державних реформ, покращення регуляторного клімату для місцевого бізнесу;
 • Антикорупційні адвокаційні кампанії і кампанії з підвищення обізнаності про антикорупційні інструменти, такі як відкритий бюджет тощо;
 • Громадянська освіта для молоді і залучення молоді до пошуку інноваційних і креативних шляхів боротьби і запобігання корупції.

Вимоги до проектів:

 • готовність співпрацювати з місцевою владою;
 • результати проекту, які можна виміряти;
 • індикатори результативності є гендерно чутливими.
 • можливість досягнути стійких результатів, що триватимуть після закінчення проекту (залучення молоді до роботи/співпраці з місцевою владою буде перевагою);
 • інноваційні ідеї проектів; креативне використання медійних та інформаційних технологій).
 • проект сприяє  принципу толерантності та недискримінаціі.

 

До конкурсу запрошуються неурядові, неприбуткові організації громадянського суспільства (юридичні особи), обласні (Житомирська область) або місцеві (місто – Житомир).

Участь в конкурсі не можуть брати: фізичні особи, комерційні організації, політичні партії, релігійні організації, асоціації органів місцевого самоврядування, комунальних установ і підприємств.

Також не можуть бути учасниками конкурсу і отримувачами грантів громадські та благодійні організації, що:

 • знаходяться в стані ліквідації;
 • не мають спроможності впроваджувати грантові проекти та звітуватися про їх виконання (включаючи фінансове звітування).
 • докладали будь-яких зусиль або вчиняли дії для впливу на членів Оціночного комітету чи організатора, адміністратора конкурсу з метою незаконного прийняття рішення на їхню користь.

У межах конкурсу не може бути підтримана діяльність, яка передбачає політичні, партійні та передвиборчі заходи, або носить ознаки політичної чи партійної агітації.

 

Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Конкурсу (цей перелік не є вичерпним):

 • запровадження на місцевому рівні антикорупційних інструментів, а також інструментів забезпечення відкритості, прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування;
 • проведення аналізу, розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності використання комунального майна, місцевих бюджетів, бюджетів комунальних підприємств та установ, доступності відповідної інформації, звітності та їх імплементація;
 • проведення заходів на підтримку регуляторної політики як інструменту створення сприятливого бізнес клімату;
 • освітні інноваційні прогами для молоді;
 • інформаційні та адвокаційні кампанії;
 • та інша діяльність спрямована на протидію і попередження корупції.

 

Мінімальна сума гранту, на яку може претендувати організація – 5500 євро.
Максимальна сума гранту –  7500 євро.
Тривалість проекту: від  3 до 8 місяців.

Кінцевий термін подачі проектної пропозиції: 29 квітня 2019 року (23:59 год).


Проектну пропозицію можна завантажити/отримати за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=195mgZzKDHFshlLRRobjYv6cnjPodMM03

 

а також безпосередньо звернувшись до Менеджера конкурсу в ГО «Центр «Жіночі перспективи»  за електронної адресою: grants@www.women.lviv.ua, та на сайті організації www.women.lviv.ua.

 

Кожна організація може подати лише ОДНУ проектну пропозицію, але може виступати Партнером у проектах інших організацій.

 

Консультації щодо написання проектної заявки, будуть надаватись тільки на письмовий запит, отриманий на пошту grants@www.women.lviv.ua до 19 квітня 2019 року, 18-00 год. Усі питання та відповіді будуть оприлюднені на сайті ГО Центр «Жіночі перспективи»: www.www.women.lviv.ua

У темі листа зазначити «Запитання щодо Конкурсу малих грантів у Житомирі».

 Детальніше про те, як подати заявку, за посиланням: https://drive.google.com/open?id=195mgZzKDHFshlLRRobjYv6cnjPodMM03

!  Проектну заявку з додатками потрібно надіслати на електронну пошту: grants@www.women.lviv.ua зазначивши у темі листа: «Конкурс малих грантів у Житомиріповна назва організації».

Конкурс малих грантів проводиться в рамках проекту «Реалізація регрантингової програми у Чернівцях, Червонограді і Житомирі», що впроваджується Центром «Жіночі перспективи» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI»), що фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Данії.

Написати нам
×