Лекція для жінок з притулків: як підготуватися до менопаузи

Лекція для жінок з притулків: як підготуватися до менопаузи

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Наші жінки з притулків прослухали ще одну лекцію від гінекологині Лілії Мінералової. Цього разу пані Лілія розповіла про те, як підготуватися до менопаузи.

За словами лікарки у цей період особливу увагу слід приділити тому, що в організмі відбувається зниження кісткової маси тіла. Остеопороз в період менопаузи проявляється загальним погіршенням скелетної архітектури, прогресуючим зниженням кісткової маси, яка з часом стає дуже крихкою. Частішають болі в кістках, спині, істотно зростає ризик переломів, навіть після мінімальної травми. Типовим є переломи стегнової кістки.

Для того, щоб оцінити ризик перелому кісток протягом наступних 10 років, спеціалістка радить заповнити онлайн-опитувальник FRAX (розроблений ВООЗ). Пройти його можна за лінком https://osteoporoz.com.ua/frax-frame

Захід відбувся в рамках проєкту “Розширення економічних прав та психосоціальна реабілітація жінок, що постраждали від війни”, який реалізується Громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

 

Написати нам
×