Лекція про профілактику шийки матки для жінок з притулків

337354086_788211618894859_91225965797475026_n

Лекція про профілактику шийки матки для жінок з притулків

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівська гінекологиня Лілія Мінералова провела лекцію для жінок з наших притулків. Цього разу ми поговорили про профілактику раку шийки матки і важливість регулярних оглядів у лікарів.

Фахівчиня нагадала нашим мешканкам, що вони можуть безкоштовну звернутися на огляд до гінеколога через платформу helsi.me Для цього не потрібно скерування від сімейного лікаря і вони самі можуть обрати фахівчиню, до якої хотіли б піти. 

Рак шийки матки – одне з найпоширеніших онкогінекологічних захворювань серед жінок репродуктивного віку. Це захворювання має вірусне походження і провокується вірусом папіломи людини. Є кілька варіантів профілактики захворювання: дотримання правил гігієни, регулярні гінекологічні огляди, цитологічне обстеження (ПАП-тест) і вакцинація, яка  проводиться у кілька етапів і рекомендується з 12 років. Вакцинація проводиться тільки після попередньої консультації гінеколога.

Захід відбувся в рамках проєкту “Розширення економічних прав та психосоціальна реабілітація жінок, що постраждали від війни”, який реалізується Громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

 

Написати нам
×