Нестандартно про стандарти

DSCF0728

Нестандартно про стандарти

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

І справді, формат дискусії за кавою створив атмосферу комфортної відкритої ділової розмови. Переконливі презентації успішних впроваджених ініціатив «Партнерства «Відкритий Уряд» додали впевненості у важливості та віри в можливості кожного впливати на державні процеси.Тільки вдумаймось! Україна впровадила передову систему електронних закупівель, яка ще й досі є найефективнішою в світі! Як результат, економічний ефект тільки для Львова вже за це півріччя поточного року склав 146 млн. гривень!

Ініціативи працюють та розвиваються. Удосконалюється система послуг ЦНАПів, зростає забезпечення прозорості громадських бюджетів та участі громадян. Так, завдяки активності львів’ян запланована стаття видатків на 2018 рік зросла із 18 до 30 млн.гривень!

Підсумовуючи зустріч, Любов Максимович, голова ГО «Центр «Жіночі перспективи» (організатора заходу) закликала присутніх поінформувати про онлайн голосування, яке завершується вже 20 липня. «Якщо кожен з нас у цій залі проголосує сам і переконає зробити це бодай 10 осіб – це вже буде понад 300 голосів впливу на дії Уряду в наступні 2 роки».

Ми вже спостерігаємо позитивну тенденцію активності в голосуванні. Бо, якщо за попередній (3-ій) план дій проголосувало 99 осіб, то на сьогодні вже маємо 1000 голосів.

І саме такі публічні заходи, які підтримуються Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, збільшують шанси залучення людей до процесів голосування та провадження позитивних змін в Україні в цілому.

Більше фото на Facebook сторінці @ZahidnoukrainskijCentrZinociPerspektivi

Написати нам
×