Проект «Українська регіональна платформа громадських ініціатив»

52_20160913_3304

Проект «Українська регіональна платформа громадських ініціатив»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мета проекту: підтримка місцевих ОГС, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

Конкретні цілі проекту:

  1. Зміцнення нових ініціатив та можливостей сільських ОГС.
  2. Забезпечення організаційного та фінансового стабільного розвитку нових ініціатив та сільських ОГС.
  3. Сприяння кращому розумінню та взаємодії між ОГС у різних регіонах України.
  4. Розвиток стабільних мереж та коаліцій ОГС у різних регіонах України.

Основні напрямки діяльності:

  1. Програма грантів для місцевих ОГС та громадянських ініціатив в цільових регіонах. Програма буде впроваджуватися заявником і співзаявниками в своїх цільових регіонах. Результати: розширення прав та можливостей і підвищення організаційної стійкості в більш ніж 80 ОГС; більше 140 міні-грантових програм реалізуються через  більш ніж 90 ініціативних груп та організацій громадянського суспільства.
  2. “Школа суспільного громадянського активіста” для грантоотримувачів з метою забезпечення організаційного розвитку організацій . Для учасників передбачене навчання з організаційного розвитку, фінансового аналізу та управління грантами, по роботі із засобами масової інформації, створення коаліцій, пропаганда, моніторинг місцевих рішень органів влади та бюджетному процесі , гендерної рівності та підходів в галузі прав людини тощо. Результати: поліпшення здатності цільових груп та забезпечення демократичних перетворень; більше 200 навчальних днів для більш ніж 450 учасників; консультаційна підтримка для грантоотримувачів.
  3. Заохочення кращого розуміння та обміну між регіонами. Включає в себе ряд ввідних ознайомлювальних поїздок і програм обміну для грантоотримувачів в різні регіони України – відвідування успішного ОГС, серія вебінарів, відео-дискусій, Facebook сторінку проекту, спільні Інтернет-платформи. Результати: поліпшення взаєморозуміння і співпраці між організаціями громадянського суспільства в різних регіонах, 110 осіб візьмуть участь в ознайомлювальних поїздках, програмах обміну та стажуваннях.
  4. Регіональні та національні мережі та коаліції ОГС. Результати: регіональні мережі ОГС, тематичні національні мережі ОГО; коаліції для проведення пропагандистських кампаній; розширення участі суб’єктів громадянського суспільства в політичному діалозі на місцевому та регіональному рівні.
  5. Діяльність, пов’язана з Управління проектами – робочі зустрічі, он-лайн конференцій, щорічні форуми. З метою обговорення успіхів і проблем у ході реалізації проектів, успішний обмін практиками, майстер-класи запрошених експертів і т.д. Результати: поширення кращих практик, 18 майстер-класів, 20 он-лайн заходів, 6 робочих зустрічей, 2 щорічні .
Написати нам
×