Регіональний флешмоб #НЕ_ламай_калину!

127700540_4179251558758400_5947520808693641317_o

Регіональний флешмоб #НЕ_ламай_калину!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

25 листопада, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, пройшов регіональний флешмоб #НЕ_ламай_калину. Його метою було привернути увагу громади до проблеми насильства щодо жінок та вшанувати постраждалих. У сквері «На Валах» у м. Львові висадили 16 саджанців калини – етнонаціонального символу української жінки. Цифра 16 відсилає до щорічної міжнародної акції “16 Днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”, яка також стартувала у цей день.

Флешмоб пройшов за ініціативи департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації та Центру “Жіночі перспективи”.

«У нашій області жінки, які потерпають від насильства вдома, починають розуміти, що їхню ситуацію можуть змінити представники соціальних служб, поліції, безоплатної правової допомоги. Наші калини, які ми сьогодні висаджуємо, будуть привертати увагу до проблеми не один день, а рік за роком. Вони будуть означені та нагадуватимуть про те, що проблема існує та потребує реакції на різних рівнях», – зазначила заступниця голови Центру “Жіночі перспективи” Марта Чумало.

Також кущі калини посадили у багатьох районних центрах Львівщини.

Написати нам
×