Результати тренінгу з працевлаштування для ВПО

339311006_625848642698059_4170334283368290164_n

Результати тренінгу з працевлаштування для ВПО

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

“Дуже дякую Вам, що дали можливість відвідати сьогоднішній семінар! Стільки нової для мене інформації! Я думала, що майже все знаю в темі працевлаштування, а виявилося, що навпаки – майже нічого! Світлана – сонечко позитиву! Додали нам сьогодні оптимізму!” – саме таке повідомлення отримали нині на вайбер після закінчення тренінгу «Ефективні практики працевлаштування внутрішньо переміщених осіб».
Участь у тренінгу взяли жінки, які проживають у наших прихистках.
Емоційний цикл змін, формування корисних звичок, резюме у CANVA та супровідний лист з допомогою GPT чату, ресурси для оформлення професійного портфоліо, тест драйв співбесіди, «незручні» запитання, підготовка до кейс інтерв’ю – це лише деякі теми, які опрацьовувалися під час сьогоднішнього тренінгу.
Захід відбувся у залі готелю “Таурус” 8 квітня 2023 року в рамках проєкту “Розширення економічних прав та психосоціальна реабілітація жінок, що постраждали від війни”, який реалізується Громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Написати нам
×