Стажування “Надання громадськими організаціями соціальних послуг для громади за рахунок місцевих бюджетів» (27, 28 лютого, 01 березня 2018 року, м.Львів).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Стажування “Надання громадськими організаціями соціальних послуг для громади за рахунок місцевих бюджетів» (27, 28 лютого, 01 березня 2018 року, м.Львів).

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Насичено та атмосферно пройшов перший день Стажування “Надання громадськими організаціями соціальних послуг для громади за рахунок місцевих бюджетів» (27, 28 лютого, 01 березня 2018 року, м.Львів). Познайомившись, учасники й учасниці більш детально презентували діяльність своїх громадських організацій (ГО), а саме: ГО “Криворіжці” та БО “Міжнародний благодійний фонд “ОЖИНА” з Дніпропетровщини; ГО “Агенція місцевого розвитку м.Щастя” Луганської області; БО “Благодійний фонд “Берегиня Миру” із міста Кропивницького (Кіровоградщина); ГО “Чаплинська ліга соціальних працівників України” із смт. Чаплинка Херсонської області; ГО “Переселенці Криму та Донбасу” (локація у м.Луцьку); ГО «Старосамбірщина 3000» та ГО кримських татар «Арекет» (Львівщина). Широка мапа географії урізноманітнювалась цікавими ідеями та досвідом кожної з організацій. А у другій половині дня відбулися цікаві візити до організації м.Львова. Спочатку це був Львівський обласний молодіжний центр, що є платформою для громадських ініціатив. Опісля нас радо прийняли у Фонді розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр” (ЗУРЦ), який через підтримку громадських ініціатив сприяє розвитку громадянського суспільства.

І все це тільки в перший день… Сподіваємось, що завтрашній день буде не менш цікавим та корисним. Адже говоритимемо про «систему публічних закупівель Prozorro: моніторинг використання бюджетних коштів”.

Нагадаємо, що всі ці заходи відбуваються в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр “Жіночі перспективи”.

Написати нам
×