Центр “Жіночі перспективи” щотижня по четвергах проводить тренінги для представників різних підрозділів ОВС у Львівській області.

27625306_2038150682868509_4426414544536970225_o

Центр “Жіночі перспективи” щотижня по четвергах проводить тренінги для представників різних підрозділів ОВС у Львівській області.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В рамках системної співпраці з Тренінговим центром Головного управління поліції у Львівській області Центр “Жіночі перспективи” щотижня по четвергах проводить тренінги для представників різних підрозділів ОВС у Львівській області. Основна мета – покращення реагування представників ОВС на випадки домашнього насильства та збільшення захисту прав жінок та дітей, які потерпіли від домашнього насильства.Тренінги проводяться, зокрема, у зв”язку з прийняттям нового Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”.
Черговий тренінг пройшов сьогодні, 8 лютого 2018 року . Його провели психологиня Центру Марта Чумало та юристка Центру Halyna Fedkovych
Учасниками стали працівники підрозділів реагування патрульної поліції ГУНП у Львівській області.
Розглянули основні психологічні та юридичні аспекти випадків домашнього насильства, обговорювали приклади із практики учасниць/учасників, працювали в малих групах над реальними кейсами про насильство в сім”ї. Були обговорені нові можливості, перспективи та виклики у роботі патрульних поліцейських з застосуванням нового законодавства. Досить детально опрацювали можливості винесення обмежувального та термінового заборонного припису, додаткові вимоги до складання протоколів (пов”язаних з новим Законом), розширення повноважень представників ОВС і т.п. Усі учасники навчання в усному та письмовому зворотньому зв”язку відмітили велику потребу зараз у проведенні подібних заходів для різних цільових груп (особливо для представників ОВС).

Написати нам
×