Україна вдруге долучається до всесвітньої акції «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!»

Дзвін_2

Україна вдруге долучається до всесвітньої акції «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З нагоди Міжнародного дня прав жінок, аби привернути увагу до ключової ролі бізнесу у просуванні ґендерної рівності, у Вінниці, Львові, Харкові та Херсоні одночасно 4 березня об 11:00 відбудуться акції «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!».

Представники і представниці бізнесу розкажуть про свій досвід впровадження принципів розширення прав та можливостей жінок на ринку праці, робочому місці та в суспільстві.

Мережа Глобального договору ООН, Структура ООН «ООН Жінки», Ініціатива з забезпечення сталості фондових бірж та Міжнародна фінансова корпорація вже протягом семи років співпрацюють у проведенні заходів у рамках кампанії «Задзвони у дзвін». Проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджуються Пактом за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади, разом із Мережею Глобального договору ООН в Україні та ГО «Центр «Жіночі перспективи» другий рік поспіль долучаються до цієї ініціативи.

Мета «дзвонів» – привернути увагу до ключової ролі бізнесу у просуванні ґендерної рівності задля досягнення цілей сталого розвитку та підвищення обізнаності про принципи розширення прав і можливостей жінок.

Цьогоріч тема Міжнародного жіночого дня, а відповідно і тема заходів – «Жінки-лідерки: досягнення рівності у світі, якого торкнувся COVID-19».

За деталями звертайтеся до Юлії Скольської 067 370 8898

Написати нам
×