❗Все в наших руках☝️

46485764_2446425798707660_9087257900404965376_n

❗Все в наших руках☝️

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Такого висновку дійшла одна з учасниць тренінгу «Жінки, що впливають», який щойно завершив свою роботу.
👉Впродовж 4-ох днів (з 13 по 16 листопада) дівчата та жінки спільно вивчали питання лідерства, розвінчували міфи, такі як «з часом ситуація сама зміниться», «солідарність жінок неможлива» і, взагалі, «чоловіки є кращими політичними лідерами», а «жінки самі не прагнуть йти у владу і є неактивні» тощо. Жваве обговорення підкріплювалося прикладами з особистого життя учасниць, тому звучало переконливо та емоційно.
Врешті, останній сьогоднішній день завершувався вправою з дуже конкретними афірмаціями «Що я можу зробити, аби змінити ситуацію»… У когось вже визріли конкретні кроки й справи, хтось із учасниць побажала собі, що прийшов час виходити із своєї зони комфорту, а дехто навпаки переконалася, що треба знов ввійти у свою зону комфорту, в своє активне русло, бо знову повірила, зрозуміла, навчилася.
Більше про сам тренінг розкажуть самі світлини, наведемо тільки деякі думки зворотнього зв’язку – що нового для себе дізнались учасниці тренінгу:
☑️• Як себе розвивати. Як впливати на рішення органів самоврядування. Яку користь можу принести для свої громади. Яку порзицію займатиму в майбутньому
☑️• Що таке лідерство. Що таке бюджет і як можемо його формувати
☑️• Як захищати свої права, як не піддаватися дискримінації
☑️• Переконалася, що не можна втрачати надію, завжди є шанс на успіх і що слід прислухатсь до своєї громади
☑️• Про децентралізацію – процес формування ОТГ, про бюджетування, про визначення потреб громади і заходи та засоби їх задоволення.

☝️Нагадаємо, навчання відбувалося в рамках проекту «Підвищення залученості жінок у місцевий економічний розвиток – запорука успішного розвитку міста!» у партнерстві з Департаментом економічного розвитку ЛМР та за фінансової підтримки Асоціації міст України.

Написати нам
×