Якщо Ви, молода активна мешканка Львова, і хочете впливати на процеси, що відбуваються сьогодні в Україні – цей тренінг для Вас!

safe_image

Якщо Ви, молода активна мешканка Львова, і хочете впливати на процеси, що відбуваються сьогодні в Україні – цей тренінг для Вас!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Центр «Жіночі перспективи» запрошує Вас на тренінг, який розпочинається 13 листопада, і проходитиме 4 дні з 15:00 до 18:00 год. за адресою: м.Львів, вул. Володимира Великого, 22 (приміщення Соціальне підприємство “Рукомисли”)
Реєстрація для участі за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeU0Acn64V5gTPXoB…/viewform
Під час тренінгу Ви дізнаєтеся про представництво жінок в Україні та світі на рівні прийняття рішень, про можливості та виклики для жінок у процесі децентралізації, про врахування ґендерних особливостей при визначенні пріоритетів громад та ще багато чого цікавого, корисного та прикладного.

Отримані у груповій роботі лідерського середовища практичні знання та навички наблизять Вас до прийняття рішень на місцевому рівні, допоможуть знайти однодумниць та підтримку серед них.

Навчання відбувається в рамках проекту «Підвищення залученості жінок у місцевий економічний розвиток – запорука успішного розвитку міста!» у партнерстві з Департаментом економічного розвитку ЛМР та за фінансової підтримки Асоціації міст України.

Написати нам
×