Фемінтенсив-2019

74634371_3090538000963100_5124907650789670912_o

Фемінтенсив-2019

 

24-26 жовтня 2019 року Центр «Жіночі перспективи» провів «Фемінтенсив-2019». Подія відбувається вже втретє, проте цього року вона набула міжнародного масштабу.

Так, участь у Фемінтенсиві взяли відомі феміністки з інших країн:

  • Роза Логар (Rosa Logar), співзасновниця однієї з найпотужніших міжнародних феміністичних мереж VAWE, співавторка Стамбульської конвенції, директорка Віденської Програми інтервенції проти домашнього насильства.
  • Розалін Парк (Rosalyn Park), директорка програми прав жінок організації The Advocates for Human Rights (Міннеаполіс, США)
  • Клементина Суханов, координаторка «Чорного протесту» у Варшаві та дослідниця праворадикальних рухів у світі.

Зокрема, говорили про те, що відбувається у світі з антигендерними та антифеміністичними ініціативами, обдумували, як протидіяти новим викликам та обговорювати можливі особисті, групові та суспільні феміністичні стратегії.

Серед багатьох історій Роза Логар розповіла, як робоча група в Австрії, у яку вона входила, винайшла заборонний захисний припис, який зараз широко застосовується у всьому світі на захист жінок від насильства. Також  Роза розповідала про 40 років історії фемінізму в Європі, про головні міжнародні зустрічі та основні досягнення і невдачі.

Презентація Розалін Парк була присвячена дослідженню основних стратегій праворадикальних антигендерних ініціатив у світі. Також вона провела тренінг з месседжінгу у феміністичних адвокаційнх кампаніях.

Окрім цього, учасниці обговорювали комунікаційні стратегії, безпеку, виклики, проблеми насильства вразливих груп жінок, репродуктивне здоров’я, екологічні практики. Всього на Фемінтенсиві було проведено 20 вокшопів. Учасниці вчилися одна в одної, ділилися своїми знаннями та навичками, обговорювали власний досвід та перспективи.

Фемінтенсив відбувся за підтримки Фонду Відкритого Суспільства та Сігрід Райзінг Траст.

Чекатимемо на «Фемінтенсив-2020»!

 

 

 

Написати нам
×