Форум “Ініціатива «Партнерство “Відкритий Уряд” – план дій на 2018-2020 рр.”

unnamed

Форум “Ініціатива «Партнерство “Відкритий Уряд” – план дій на 2018-2020 рр.”

Форум “Ініціатива «Партнерство “Відкритий Уряд” – план дій на 2018-2020 рр.”

? Коли – 06 вересня 2018 року

? Де – у Львові

До участі у Форумі запрошуємо зацікавлених представників ОГС, державних органів влади, профільних експертів та представників ЗМІ з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням: https://goo.gl/forms/8ykLW7xGeKxXDXXE3

Під час роботи Форуму Ви зможете:

⚐ дізнатися про пріоритетні напрямки реалізації ініціативи «Партнерства «Відкритий Уряд» (ПВУ), що вже впроваджені в Україні;

⚐ ознайомитися із заходами, що планується реалізовувати у 2018 -2020 рр.;

⚐ напрацювати рекомендації щодо поліпшення користування інструментами Відкритого Уряду на місцях.

Довідково:

Що таке «Партнерство «Відкритий Уряд»

Це багатостороння міжнародна ініціатива, покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

Які вже впроваджені ініціативи

В рамках реалізації попередніх планів дій ПВУ запроваджено державне фінансування політичних партій, доступ до відкритих даних та архівів комуністичного режиму, Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів, система електронних публічних закупівель “ProZorro”, електронні петиції, ЕІТІ стандарти, електронні декларації, тощо.

Організаційні моменти

⚐ через обмежену к-сть місць організатори залишають за собою право відбору учасників;

⚐ відібраним учасникам буде надіслано запрошення на участь у Форумі до 03 вересня 2018р.;

⚐ організатори забезпечують покриття витрат на дорогу до/зі Львова тільки за наявності квитків в обидві сторони (не вище економ або ІІ класу) та харчування учасників.

Форум проводить ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці», який реалізується у партнерстві з іншими організаціями громадянського суспільства: ОМГО «Волинський Інститут Права» (м.Луцьк), Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) та ГО «Подільська правова ліга» (м.Хмельницький).

Написати нам
×