ІІ-гий день стажування “Надання громадськими організаціями соціальних послуг для громади за рахунок місцевих бюджетів»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ІІ-гий день стажування “Надання громадськими організаціями соціальних послуг для громади за рахунок місцевих бюджетів»

28 лютого, партнери та субгрантери ГО «Центру «Жіночі перспективи» знайомляться з новим законодавством про публічні закупівлі та із системою електронних державних закупівель Prozorro на тренінгу «Система публічних закупівель Prozorro».

Тренери з «Центру громадського моніторингу та досліджень», які є експертами з публічних закупівель, доступно та наглядно діляться з громадськими активістками інформацією про процедури закупівель та моніторинг закупівельного процесу. Розповіли про вимоги до базового документу проведення закупівель – Тендерної документації. Сподіваємось, що отримані на тренінгу знання й практичні навички є корисними (про що свідчить зворотній зв’язок учасників) та будуть поширені в громадах, серед яких є й ОТГ, Львівщини та інших регіонів України.

Нагадаємо, що всі ці заходи відбуваються в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр “Жіночі перспективи”.

Написати нам
×