Конкурс малих грантів у Червонограді та Житомирі – запитання та відповіді

запитання та відповіді

Конкурс малих грантів у Червонограді та Житомирі – запитання та відповіді

      • Підкажіть будь ласка, даний Конкурс включає в себе лише проведення тренінгів та прес-конференцій чи не обов’язково? Чи, напр., можна або треба поєднувати?

У Положенні про Конкурс малих грантів зазначений перелік можливих діяльностей, що можуть бути підтримані в рамках конкурсу, але він не є вичерпним. У проект може бути включена інша діяльність, що буде відповідати меті конкурсу і логіці проекту.

 

    • В кошторис можна закласти вартість фотоапарату, проектора, ноутбука, виготовлення банера, буклетів, інформаційніх листів?

У п. 7 Положення про конкурс вказано:
«Кошти, надані в межах Конкурсу передаються в порядку цільового використання та не можуть бути використані:
….
На придбання будь-якого обладнання …..»
Це означає, що зазначене обладнання не може бути закладене у бюджет проекту, а от виготовлення інформаційних матеріалів, потреба яких обгрунтована у проекті, може фінансуватися з коштів проекту.

 

    • Чи можемо у рамках проекту знімати взагалі відео і як прописати витрати на нього?

Можете, якщо така діяльність забезпечить виконання мети та сприятиме досягненню результатів проекту. У бюджеті зазначається вид діяльності, який буде здійснюватися за кошти проекту. Наприклад: виготовлення відеоролику, відеозйомка, розробка сценарію, тощо. Важливо щоб виконавець (юридична чи фізична особа) мали відповідний вид діяльності зазначений у Витягу згідно КВЕД.

Написати нам
×