Проект ГО «ВІСЬ» «Заговори – і я тебе побачу» про жінок-безхатченків

HomeLess_web2048 (14)

Проект ГО «ВІСЬ» «Заговори – і я тебе побачу» про жінок-безхатченків

Наші грантоотримувачі – Громадська організація «ВІСЬ» (м. Вінниця) – підготували фотовиставку та зняли фільм про проблеми та життя жінок, які опинилися на вулиці.

В Україні тема жінок-безхатченків майже не вивчена, достовірні статистичні дані про їхню кількість відсутні. Цю люди живуть наче в іншому вимірі, відмінному від «нормального» життя.

Серія портретів та відео-інтерв’ю, підготовані ГО «ВІСЬ», є спробою нагадати про жінок, які з різних причин опинилися без притулку. Учасники проекту запрошують помітити цих жінок, подивитися на їхнє життя, потреби та проблеми без остраху, огиди чи засудження, прийняти.

Фотовиставку та фільм презентували у Хабі «Місто змістів» (м. Вінниця) 24 червня 2019 р. Фільм знятий у форматі інтерв’ю, де шість героїнь розповіли про своє безпритульне життя.

Зібрану інформацію використають для вироблення та підтримання стратегії допомоги жінкам-безхатченкам, надання їм прихистку та забезпечення базових потреб (у спосіб, прийнятний для тих, хто потребує допомоги).

Фільм  (з англійськими субтитрами) можна переглянути нижче.

Проект було реалізовано в рамках програми міні-грантів «Сприяння різноманітності фемінізму» 2019, яку адмініструє Центр “Жіночі перспективи”.

Ініціативу підтримано Проектом “Let’s solidarize!”, що здійснюється за фінансової підтримки Open Society Institute. Зміст та формат ініціативи є одноособовою відповідальністю ГО «ВІСЬ» (м. Вінниця) і за жодних обставин не може вважатись як такі, що відображають позицію Open Society Institute.

Інформація про героїнь записана з їхніх слів та не піддавалася детальній перевірці.

Авторки: Світлана Дубина, Роксолана Поцюрко (світлини), ТОВ Фенікс Медіа та ГО «ІПЦ «ВІСЬ» (відео).

 

Написати нам
×