Проект «Українська регіональна платформа громадських ініціатив»

52_20160913_3304

Проект «Українська регіональна платформа громадських ініціатив»

Мета проекту: підтримка місцевих ОГС, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

Конкретні цілі проекту:

  1. Зміцнення нових ініціатив та можливостей сільських ОГС.
  2. Забезпечення організаційного та фінансового стабільного розвитку нових ініціатив та сільських ОГС.
  3. Сприяння кращому розумінню та взаємодії між ОГС у різних регіонах України.
  4. Розвиток стабільних мереж та коаліцій ОГС у різних регіонах України.

Основні напрямки діяльності:

  1. Програма грантів для місцевих ОГС та громадянських ініціатив в цільових регіонах. Програма буде впроваджуватися заявником і співзаявниками в своїх цільових регіонах. Результати: розширення прав та можливостей і підвищення організаційної стійкості в більш ніж 80 ОГС; більше 140 міні-грантових програм реалізуються через  більш ніж 90 ініціативних груп та організацій громадянського суспільства.
  2. “Школа суспільного громадянського активіста” для грантоотримувачів з метою забезпечення організаційного розвитку організацій . Для учасників передбачене навчання з організаційного розвитку, фінансового аналізу та управління грантами, по роботі із засобами масової інформації, створення коаліцій, пропаганда, моніторинг місцевих рішень органів влади та бюджетному процесі , гендерної рівності та підходів в галузі прав людини тощо. Результати: поліпшення здатності цільових груп та забезпечення демократичних перетворень; більше 200 навчальних днів для більш ніж 450 учасників; консультаційна підтримка для грантоотримувачів.
  3. Заохочення кращого розуміння та обміну між регіонами. Включає в себе ряд ввідних ознайомлювальних поїздок і програм обміну для грантоотримувачів в різні регіони України – відвідування успішного ОГС, серія вебінарів, відео-дискусій, Facebook сторінку проекту, спільні Інтернет-платформи. Результати: поліпшення взаєморозуміння і співпраці між організаціями громадянського суспільства в різних регіонах, 110 осіб візьмуть участь в ознайомлювальних поїздках, програмах обміну та стажуваннях.
  4. Регіональні та національні мережі та коаліції ОГС. Результати: регіональні мережі ОГС, тематичні національні мережі ОГО; коаліції для проведення пропагандистських кампаній; розширення участі суб’єктів громадянського суспільства в політичному діалозі на місцевому та регіональному рівні.
  5. Діяльність, пов’язана з Управління проектами – робочі зустрічі, он-лайн конференцій, щорічні форуми. З метою обговорення успіхів і проблем у ході реалізації проектів, успішний обмін практиками, майстер-класи запрошених експертів і т.д. Результати: поширення кращих практик, 18 майстер-класів, 20 он-лайн заходів, 6 робочих зустрічей, 2 щорічні .
Написати нам
×