Раді презентувати Вам Посібник «Ґендерний аудит для громадських організацій»

Gender Audit – Book A5 (Interactive) (2)

Раді презентувати Вам Посібник «Ґендерний аудит для громадських організацій»

#Скарбничка_ОГС

Розробка планів дій на основі результатів ґендерного аудиту дає змогу посилити ґендерні компетенції учасників і впровадити нові сучасні методи роботи для підвищення організаційного потенціалу та поліпшення якості програмної діяльності організацій громадянського суспільства (ОГС).

Посібник «Ґендерний аудит для громадських організацій» містить ґендерну абетку, принципи проведення ґендерного аудиту, опис його етапів та методів, а також приклади інструментів, які можна використати або адаптувати для проведення аудиту. Ця публікація може бути корисна для всіх зацікавлених у проведенні ґендерного аудиту організацій громадянського суспільства, а також для формальних і неформальних об’єднань, мереж, коаліцій, асоціацій.

Завантажити посібник можна за посиланням https://www.hubs.org.ua/…/gender-audit-book-a5-interactive.…

Посібник підготовлено Центр “Жіночі перспективи” в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій хабів». Проект підтримується Програмою розвитку ООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» та реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні
Danida

Написати нам
×