Швидка допомога ВПО
У відповідь на виклики війни ми створили :
- притулок для жінок та дітей зі східних областей України у м. Львові, неподалік від залізничного вокзалу.
Власники бізнесу передали для притулку 160 квадратних метрів офісних приміщень, які ми облаштували та організували надання послуг. Задіяно всі приміщення для тимчасового перебування жінок та дітей. Окрім, гарячої їжі, душу, можливості отримати чистий одяг та засоби особистої гігієни, дитячого харчування; ми надаємо психологічне консультування та проводимо арт терапію для дітей, щоб відволікти та заспокоїти їх після усіх страждань;
- трансфер до притулку внутрішньопереміщених осіб;
- перенаправляємо на довготривале проживання у безпечні райони України, або знаходять їм можливість переїхати за кордон;
- надаємо оф- чи он-лайн психологічні консультації, а також телефонну психологічну підтримку постраждалим. (стосовно наслідків психологічного і фізичного насилля, відновлення соціальних контактів, навиків психологічної самодопомоги чи стабілізації після травматичного досвіду).
Тел: 067 000 1 911
– проводимо заняття для дітей на базі соціального підприємства “Рукомисли”.
Завдяки гуманітарній підтримці багатьох міжнародних організацій, ми маємо можливість забезпечити всім необхідним жінок та їх дітей, починаючи з трансферу до притулку, а також: харчування, гігієнічні засоби, постелі, посуд, канцтовари для арт терапії, базові медикаменти.
– зараз облаштовуємо ще два місця прихистку для жінок з дітьми для довготривалого перебування.
Ми плануємо запровадити:
- довготривале розміщення для жінок з дітьми. Для цього шукаємо приміщення дитячих таборів, садочків чи іншої інфраструктури. Важливим сьогодні є і забезпечення потреб дітей зі сходу України в гаджетах, так як багато переміщених осіб їх або втратили, або залишили в домівках. Також потребуємо спеціальних ліків.
Ми співпрацюємо і маємо підписані меморандуми з 16 жіночими організаціями в малих містах та селах 8 західних областей України, усі вони також надають послуги ВПО і залучені до волонтерської діяльності. Ці органзації мають менше доступу до донорів, не мають можливості озвучувати свої потреби англійською – тому мають проблеми у залученні коштів на свої потреби.
Двом організаціям ми вже надсилали гуманітарну допомогу: одяг, підгузки, харчування, гігієнічні засоби, медикаменти.