Тренінг з питань торгівлі людьми

Тренінг з торгівлі людьми

Тренінг з питань торгівлі людьми

2-3 липня у м. Пустомити відбувся тренінг з питань виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Учасниками цього дводенного навчання були представники 5-ти громад Львівщини – Гніздичівської, Міженецької, Судововишнянської та Славської ОТГ, а також міста Борислав. Свою кваліфікацію підвищували працівники соціальної сфери та органів місцевого самоврядування, медики, освітяни, правоохоронці.

У перший день розглядали поняття торгівлі людні, міфи та факти, пов’язані з цим явищем, неормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми. Упродовж другого дня учасники напрацьовували алгоритм надання допомоги. Мова йшла про особливості та морально-етичні засади роботи з особами, що постраждали від торгівлі людьми. Нарешті, були визначені кроки кожної з громад щодо протидії торгівлі людьми – завдання, заходи, моніторинг наявних ресурсів та залучення додаткових.

Тренінг проведено в межах проекту впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють діяльність у сфері протидії торгівлі людьми. Тренеркою була експертка з проблем торгівлі людьми, Олена Кальбус.

Захід реалізував Центр «Жіночі перспективи» у партнерстві з Міжнародною Організацією з Міграції, за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Написати нам
×