Центр “Жіночі перспективи” щотижня по четвергах проводить тренінги для представників різних підрозділів ОВС у Львівській області.

27625306_2038150682868509_4426414544536970225_o

Центр “Жіночі перспективи” щотижня по четвергах проводить тренінги для представників різних підрозділів ОВС у Львівській області.

В рамках системної співпраці з Тренінговим центром Головного управління поліції у Львівській області Центр “Жіночі перспективи” щотижня по четвергах проводить тренінги для представників різних підрозділів ОВС у Львівській області. Основна мета – покращення реагування представників ОВС на випадки домашнього насильства та збільшення захисту прав жінок та дітей, які потерпіли від домашнього насильства.Тренінги проводяться, зокрема, у зв”язку з прийняттям нового Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”.
Черговий тренінг пройшов сьогодні, 8 лютого 2018 року . Його провели психологиня Центру Марта Чумало та юристка Центру Halyna Fedkovych
Учасниками стали працівники підрозділів реагування патрульної поліції ГУНП у Львівській області.
Розглянули основні психологічні та юридичні аспекти випадків домашнього насильства, обговорювали приклади із практики учасниць/учасників, працювали в малих групах над реальними кейсами про насильство в сім”ї. Були обговорені нові можливості, перспективи та виклики у роботі патрульних поліцейських з застосуванням нового законодавства. Досить детально опрацювали можливості винесення обмежувального та термінового заборонного припису, додаткові вимоги до складання протоколів (пов”язаних з новим Законом), розширення повноважень представників ОВС і т.п. Усі учасники навчання в усному та письмовому зворотньому зв”язку відмітили велику потребу зараз у проведенні подібних заходів для різних цільових груп (особливо для представників ОВС).

Написати нам
×