Україна вдруге долучається до всесвітньої акції «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!»

Дзвін_2

Україна вдруге долучається до всесвітньої акції «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!»

З нагоди Міжнародного дня прав жінок, аби привернути увагу до ключової ролі бізнесу у просуванні ґендерної рівності, у Вінниці, Львові, Харкові та Херсоні одночасно 4 березня об 11:00 відбудуться акції «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!».

Представники і представниці бізнесу розкажуть про свій досвід впровадження принципів розширення прав та можливостей жінок на ринку праці, робочому місці та в суспільстві.

Мережа Глобального договору ООН, Структура ООН «ООН Жінки», Ініціатива з забезпечення сталості фондових бірж та Міжнародна фінансова корпорація вже протягом семи років співпрацюють у проведенні заходів у рамках кампанії «Задзвони у дзвін». Проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджуються Пактом за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади, разом із Мережею Глобального договору ООН в Україні та ГО «Центр «Жіночі перспективи» другий рік поспіль долучаються до цієї ініціативи.

Мета «дзвонів» – привернути увагу до ключової ролі бізнесу у просуванні ґендерної рівності задля досягнення цілей сталого розвитку та підвищення обізнаності про принципи розширення прав і можливостей жінок.

Цьогоріч тема Міжнародного жіночого дня, а відповідно і тема заходів – «Жінки-лідерки: досягнення рівності у світі, якого торкнувся COVID-19».

За деталями звертайтеся до Юлії Скольської 067 370 8898

Написати нам
×