❗Все в наших руках☝️

46485764_2446425798707660_9087257900404965376_n

❗Все в наших руках☝️

Такого висновку дійшла одна з учасниць тренінгу «Жінки, що впливають», який щойно завершив свою роботу.
👉Впродовж 4-ох днів (з 13 по 16 листопада) дівчата та жінки спільно вивчали питання лідерства, розвінчували міфи, такі як «з часом ситуація сама зміниться», «солідарність жінок неможлива» і, взагалі, «чоловіки є кращими політичними лідерами», а «жінки самі не прагнуть йти у владу і є неактивні» тощо. Жваве обговорення підкріплювалося прикладами з особистого життя учасниць, тому звучало переконливо та емоційно.
Врешті, останній сьогоднішній день завершувався вправою з дуже конкретними афірмаціями «Що я можу зробити, аби змінити ситуацію»… У когось вже визріли конкретні кроки й справи, хтось із учасниць побажала собі, що прийшов час виходити із своєї зони комфорту, а дехто навпаки переконалася, що треба знов ввійти у свою зону комфорту, в своє активне русло, бо знову повірила, зрозуміла, навчилася.
Більше про сам тренінг розкажуть самі світлини, наведемо тільки деякі думки зворотнього зв’язку – що нового для себе дізнались учасниці тренінгу:
☑️• Як себе розвивати. Як впливати на рішення органів самоврядування. Яку користь можу принести для свої громади. Яку порзицію займатиму в майбутньому
☑️• Що таке лідерство. Що таке бюджет і як можемо його формувати
☑️• Як захищати свої права, як не піддаватися дискримінації
☑️• Переконалася, що не можна втрачати надію, завжди є шанс на успіх і що слід прислухатсь до своєї громади
☑️• Про децентралізацію – процес формування ОТГ, про бюджетування, про визначення потреб громади і заходи та засоби їх задоволення.

☝️Нагадаємо, навчання відбувалося в рамках проекту «Підвищення залученості жінок у місцевий економічний розвиток – запорука успішного розвитку міста!» у партнерстві з Департаментом економічного розвитку ЛМР та за фінансової підтримки Асоціації міст України.

Написати нам
×