Якщо Ви, молода активна мешканка Львова, і хочете впливати на процеси, що відбуваються сьогодні в Україні – цей тренінг для Вас!

safe_image

Якщо Ви, молода активна мешканка Львова, і хочете впливати на процеси, що відбуваються сьогодні в Україні – цей тренінг для Вас!

Центр «Жіночі перспективи» запрошує Вас на тренінг, який розпочинається 13 листопада, і проходитиме 4 дні з 15:00 до 18:00 год. за адресою: м.Львів, вул. Володимира Великого, 22 (приміщення Соціальне підприємство “Рукомисли”)
Реєстрація для участі за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeU0Acn64V5gTPXoB…/viewform
Під час тренінгу Ви дізнаєтеся про представництво жінок в Україні та світі на рівні прийняття рішень, про можливості та виклики для жінок у процесі децентралізації, про врахування ґендерних особливостей при визначенні пріоритетів громад та ще багато чого цікавого, корисного та прикладного.

Отримані у груповій роботі лідерського середовища практичні знання та навички наблизять Вас до прийняття рішень на місцевому рівні, допоможуть знайти однодумниць та підтримку серед них.

Навчання відбувається в рамках проекту «Підвищення залученості жінок у місцевий економічний розвиток – запорука успішного розвитку міста!» у партнерстві з Департаментом економічного розвитку ЛМР та за фінансової підтримки Асоціації міст України.

Написати нам
×